EuroGaz Gdynia Sp. z o.o.

Profesjonalizm w aplikacjach gazowych

O Nas

Firma Eurogaz-Gdynia Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność 1 września 1997 roku, wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na gazy, związanemu z wysoką dynamiką rozwoju gospodarczego w regionie oraz z chęcią zaoferowania lepszej i pełniejszej obsługi klientów rynku gazowego.

Nowoczesna ciągle doskonalona baza technologiczna i nowatorskie rozwiązania koncernu Linde, który jest wiodącym udziałowcem firmy, umożliwiają nam produkcję gazów sprężonych jednorodnych, mieszanin gazowych oraz suchego lodu według najwyższych standardów jakościowych.

  • Zdjęcie
  • Zdjęcie
  • Zdjęcie
  • Zdjęcie

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów oraz wszelkich aplikacji gazowych a także świadczymy usługi w zakresie naprawy i legalizacji butli.
Gazy sprężone dostarczamy w pojedynczych butlach lub wiązkach butli. Klientom o dużym zużyciu gazów możemy zaoferować ustawienie zbiorników stacjonarnych na gazy ciekłe wraz ze stacjami zgazowania.

Zdajemy sobie sprawę, że sam produkt to nie wszystko. Wraz z gazem do klienta musi docierać również wiedza na temat jego optymalnego stosowania i bezpieczeństwa. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest doradztwo techniczne. Oferujemy konsultacje oraz szkolenia indywidualne, które pozwalają naszym klientom zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi użytkowania naszych instalacji i produktów. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Stan środowiska naturalnego jest przedmiotem naszej troski i wzmożonych działań na rzecz jego poprawy.